Diğer

Hakkımızda

Consultation for Bulgaria sitesi size Bulgaristan hakkında gerekli olan Bulgaristan Konsolosluğu adres, Bulgaristan Konsolosluğu ulaşım haritası, Bulgaristan Konsolosluklarının gerekli bilgilerin toplandığı bilgi amaçlı kurulmuş bir sitedir.

Bansko Kayak Merkezi

Bansko Kayak Merkezi’nde somestr, noel zamanlarda ailece kış tatili yapmak isteyenler vakit kaybetmeden seyahat işlemlerine başlamalıdırlar. Bulgaristan’da bulunan Bansko Kayak Merkezi’ne gitmek için öncelikle Bulgaristan vizesi almak gerekmektedir

Bulgaristan Kayak ve Kış Turizmi Hakkında

Bulgaristan'da gelişmiş kayak pistleri bulunan 3 kayak merkezi vardır. Bunlar Bansko, Borovets ve Pomporovo'dur. Sayfamızın devamında her bir kayak merkezi için kapsamlı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Bulgaristan'da Eğitim

Bulgaristan'da Eğitim, başvurmak için lise mezunu olmak yeterlidir. Bulgaristan'da Eğitim'e kayıt olmak için herhangi bir alan ayrımı ve LGS-LYS puan şartı aranmamaktadır.

Bulgaristan Turizm

Güneydoğu Avrupa'da yer alan, Karadeniz'e kıyısı olan, Bulgaristan Balkan yarımadasının doğu bölümünde yer alır. Yunanistan, Romanya, Sırbistan, Makedonya ve Türkiye ile sınır komşusudur.