Bulgaristan Konsolosluğu Hakkında

Hakkımızda

Consultation for Bulgaria web sitesi Bulgaristan Büyükelçiliğinin, Bulgaristan Konsolosluğunun, Bulgaristan Fahri Konsolosluklarının ve Bulgaristan Konsolosluğu temsilciliklerinin resmi web sitesi değildir. Bulgaristan Konsolosluğu resmi web sitesinin adresi Hakkımızda sayfanın altında verilmiştir.

Consultation for Bulgaria web sitesi Bulgaristan'a seyahat edecek olan kişilerin Bulgaristan seyahat prosedürleri ile ilgili detaylı bilgi alabilecekleri bir bilgilendirme sitesidir.

Consultation for Bulgaria

Consultation for Bulgaria sitesi size Bulgaristan hakkında gerekli olan bilgiler. Bulgaristan Konsolosluğu adresi. Bulgaristan Konsolosluğu ulaşım haritası. Bulgaristan Konsolosluklarının ve Bulgaristan Konsolosluk görevlilerinin isimlerine ulaşabilmeniz için gerekli bilgilerin toplandığı bilgi amaçlı kurulmuş bir sitedir.

Sitede ayrıca, konsolosluklardan vize alabilmeniz maksadıyla, seyahat amacınıza göre vize türlerine başvuru yapabilirsiniz. Bulgaristan (turistik, ticari, transit) vizeleriniz için gereken belgelerin neler olduğu ve izlenecek yol haritası hakkında bilgiler de sunulmuştur.

Bulgaristan'a yapacağınız seyahatleriniz öncesinde site içerisinde verilen linklerden Bulgaristan Uçak bileti, Bulgaristan otel rezervasyonu ve Bulgaristan vize işlemleri ilgili danışmanlık alabilirsiniz.

Bulgaristan'da ziyaret edeceğiniz şehirler, bölgenin özellikleri Bulgaristan'da bulunduğunuz süre boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm pratik bilgilere seyahatlerinizi kolaylaştırmak için hazırladığımız web sitemizde yer almaktadır.

Bulgaristan'a seyahat

Bu web sitesi Türkiye'den Bulgaristan'a seyahat edecek kişileri, seyahatleri öncesinde ve sırasında karşılaşabilecekleri her türlü prosedürle ilgili bilgi vermek amacıyla kurulmuştur.

Bu bilgiler ışığında karar verdiğiniz seyahat tarihinden en az 1 ay önce en uygun fiyata otel ve uçak bileti satın alabilirsiniz. Bunların dışında vize işlemlerinizi hala gerçekleştirmediyseniz vize hizmeti veren Hakkımızda sayfamızda yer alan acentelerin linklerine ulaşarak profesyonel vize işlemleri danışmanlığı şirketlerinden yardım alabilirsiniz.

Vize işlemleri danışmalık şirketleri, evraklarınızın ve başvuru formunuzun kontrolünü yaparak Bulgaristan vize başvurunuzun olumlu ve en kısa zamanda sonuçlanması için elinden geleni yapacaktır.

Consultation for Bulgaria web sitesi bir Knight SP ailesi üyesidir Knight Strategic Partners (Knight SP) müşterilerinin gereksinimlerine ve vizyonlarına AR-GE çalışmalarıyla uygun reklam üreten, merkezi Dubai'de bulunan ve birçok Avrupa ülkesinde temsilciliği olan uluslararası bir şirkettir.

Knight SP

Knight SP bağımsız bir şirket olup hiçbir kamu kurum ve kuruluşu ile bir bağı bulunmamaktadır. Köklü bir geçmişe ve alanında prestijli bir konuma sahip firmasıdır. Uluslararası ilişkiler, ticaret, eğitim ve turizm alanında hizmet veren şirketlere verdiği özel ve güvenilir hizmetler vermektedir. Yanı sıra, teknik, bilimsel ve hukuksal alanlarda da danışmanlık yapmakta ve destek sunmaktadır.

Bir Knight SP ailesi üyesi olan Consultation for Bulgaria sitesi reklam verme amaçlı bir bilgilendirme sitesidir. Reklam aldığı acentelerin verdiği bilgilerle ilgili herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Bilgilerin doğruluğu, resmi siteler ve kaynaklardan edinilen bilgiler internet ortamındaki kullanıcı deneyimleriyle de teyit edilmektedir. Knight SP bu bilgileri internet ortamında kolayca ve derlenmiş olarak kullanıcıya sunmayı amaçlamaktadır.

Hakkımızda sayfamızın içinde yer alan Knight SP, sitesinde sunulan bilgilerin yeniliğini an be an takip etme üzerine çalışma yürütürken yanlış, hatalı veya eksik bilgileri düzeltme ve değiştirme önceliğini her daim canlı tutmaktadır.

Sizde Knight SP ailesine mensup oluşumlarda karşılaşabileceğiniz hatalı ve eksik bilgileri iletişim adreslerimize yönlendirebilir veya paylaşabileceğiniz detaylı bilgileri bize önerebilirsiniz.

Güncel olmayan bilgileri ve eksik gördüğünüz noktaları http://www.knightsp.com adresinde yer alan iletişim formunu kullanarak bizimle paylaşılmasını önemle rica ederiz.

Knight SP önerilerinizi göz önünde bulundurarak 48 saat içerisinde incelikli bir araştırma gerçekleştirmektedir. Teyyit edilmiş bilgileri en yeni ve en doğru şekilde yine sizlerle paylaşacaktır.