Konsolosluklar

Bulgaristan Türkiye konsolosluklarının görev bölgeleri

Bulgaristan Türkiye temsilcilikleri olan İstanbul Bulgaristan Başkonsolosluğu, Bulgaristan Adana Konsolosluğu ve Bulgaristan Ankara Büyükelçiliği görev alanı içerisinde bulunan şehirlerden vize işlemleri konusunda destek vermektedir.

Bulgaristan Bursa Konsolosluğu

Bulgaristan Büyükelçiliği’nin yetkilendirmiş olduğu Bursa Bulgaristan Konsolosluğu Bulgaristan resmi tatil günleri, adres ve iletişim bilgilerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Bulgaristan Edirne Başkonsolosluğu

Bulgaristan Edirne Başkonsolosluğu, Türkiye ile Bulgaristan arasında bulunan ticari ilişkileri geliştirme ve iyileştirme yönünde çalışmalarda bulunurken Bulgaristan Konsolosluğu Edirne, resmi bir Bulgaristan temsilciliğidir.

Bulgaristan Ankara Büyükelçiliği

Bulgaristan Ankara Büyükelçiliği Türkiye sınırları içinde Bulgaristan Devletini temsil etmektedir. Bulgaristan Ankara Büyükelçiliği ayrıca Bulgaristan'a seyahat etmek isteyen ve Bulgaristan'da yaşamak isteyen kişilerin vize başvurularını kabul eder

Bulgaristan İstanbul Konsolosluğu

Bulgaristan İstanbul Başkonsolosluğu Beşiktaş ilçesinin Ulus mahallesinde bulunmaktadır. Bulgaristan Başkonsolosluğu Bulgaristan Devletini temsil etmektedir.